4. 8. 2010 | Redakce

Ve čtvrtek se Litoměřice představí v Klášterci

Dva dny po atraktivním duelu s extraligovou Slavií se hokejisté Stadionu Litoměřice představí ve čtvrtek 6. srpna na ledě druholigového Klášterce nad Ohří. Úvodní buly zápasu je stanoveno na 18:00.

Stadion Litoměřice svedl s Kláštercem nad Ohří v loňské sezoně velké množství soubojů. Oba týmy se střetly nejprve dvakrát v přípravě, dále čtyřikrát v základní šásti a nakonec i třikrát v play-off. Na Stadion však u Ohře nevzpomínají v dobrém. Klášterečtí totiž z jednadvaceti možných bodů vyválčili pouhých šest a jak už bylo zmíněno, Litoměřice navíc vyřadily Severočechy v semifinále play-off.

Zatímco pro Klášterec půjde o první letošní duel, Litoměřice už za sebou svou premiéru na ledě budou mít. A ne ledajakou. V úterý totiž doma přivítaly Slavii Praha, se kterou však prohrály vysoko 0:5.

Zápas mezi Kláštercem nad Ohří a Litoměřicemi začíná na kláštereckém zimním stadionu ve čtvrtek 5. srpna v 18:00.