29. 11. 2013 | Michal Sabó

Stadion zahájí druhou polovinu sezóny na ledě Mostu

Druhou polovinu základní části první ligy odstartuje pro Litoměřice utkání sedmadvacátého kola na půdě Mostu. Se soupeřem mají letos vyrovnanou bilanci, ale v současné chvíli mají také lepší formu, když Litoměřičtí bodovali v devíti zápasech po sobě. Utkání v Mostě začíná v sobotu v 17:30 a sledovat se jej můžete vyrazit jak osobně, tak i z domova prostřednictvím tradičního online přenosu.

Litoměřice táhnou sérii devíti utkání v řadě, ze kterých dokázaly vytěžit alespoň bod. Faktem však je, že plný počet získaly naposledy před třemi zápasy doma s Havířovem. Poté zavítali svěřenci trenérů Doležala a Tvrzníka do Berouna, kde vítězili po nájezdech, následovalo neúspěšné prodloužení s Jihlavou a rovněž neúspěšné nájezdy v Benátkách. Proti houževnatému Mostu mají možnost získat po několika kolech další tříbodové vítězství. Pomoci by jim k tomu mohla také aktuální fazóna Miloslava Čermáka, který se v Benátkách trefil již v pátem zápase v řadě.

Mostečtí pokořili naposledy ve 22. kole trápící se Motor 5:3. Od té doby triumfovali až v minulém kole po samostatných nájezdech, ve kterých předčili Kadaň. Vítězství v nich jim vychytal letošní mostecký objev Lukáš Horák. Mladý brankář je v této sezóně nejvytěžovanějším z mosteckých gólmanů a drží si úspěšnost zákroků těsně pod třiadevadesáti procenty. Útok táhne patnáctibodová dvojice Písařík - Smolka.

Udrží Stadion nastolené tempo a dokáže bodovat v desátém zápase v řadě? Další bodový zisk by zajistil setrvání na páté příčce. Jak se podaří litoměřickým hráčům vstoupit do druhé poloviny soutěže můžete sledovat přímo v ochozech mosteckého stadionu, případně z domova díky tradičnímu online přenosu.