2. 5. 2012 | Klub

Stadion se mění i mimo led

Přípravy na novou hokejovou sezónu jsou v plném proudu a kromě změn v hráčském kádru dochází i k organizačním změnám uvnitř vedení klubu a ve složení realizačních týmů mládeže. Nejviditelnější novinkou je zřízení pozice generálního manažera, do které byl k 1. květnu jmenován Petr Přikryl. Petr tak bude kromě branky Stadionu hájit i zájmy klubu mimo led. Další je doplnění pozice šéftrenéra mládeže, kterou bude vykonávat Martin Tvrzník.

Ke změnám dochází i ve složení realizačních týmů mládeže. Do trenérské pozice se vrací Jan Fišera, který společně s Martinem Tvrzníkem povede tým juniorů a bude vypomáhat i při přípravě „A“ týmu.

Starší dorost zahájí přípravu pod vedením dua Jiří Ransdorf – Jaroslav Horejsek.

Nově složenou trenérskou trojici nalezneme i u mladšího dorostu, který bude veden Pavlem Zuziakem, Markem Opluštilem a Kurtem Kauschitzem, který v minulé sezóně ukončil svou hráčskou kariéru.

Složení trenérů mládeže pro sezónu 2012 / 2013:

Šéftrenér:          Martin Tvrzník

Junioři:                 Martin Tvrzník, Jan Fišera

Starší dorost:     Jiří Ransdorf, Jaroslav Horejsek

Mladší dorost:  Pavel Zuziak, Marek Opluštil, Kurt Kauschitz ml.

8. třída:        Rudolf Zuziak, Michal Racek

7. třída:        Václav Rubeš, Petr Skokan

6. třída:        Václav Rubeš, Karel Horešovský

5. třída:        Pavel Zuziak, Kurt Kauschitz ml.

4. třída:         Martin Tvrzník, Radek Plos

3. třída:         Martin Tvrzník, Radek Plos

2. třída:         Pavel Zuziak, Kurt Kauschitz ml., Jakub Patrák, Marek Opluštil

Přípravka:        Pavel Zuziak, Kurt Kauschitz ml., Jakub Patrák, Marek Opluštil