26. 9. 2014 | Klub

Stadion podporuje: Klokánek

HC Stadion Litoměřice bude i v této sezóně pokračovat v podpoře charitativních projektů, jejichž cílem je pomoc osobám ve složitých životních situacích.

Stejně jako v uplynulé sezóně využije k této činnosti svých domácích zápasů. První takovou akcí je podpora Klokánku v Litoměřicích. Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

Při utkání I. ligy Litoměřice – Kladno dojde mj. k předání šeku s finanční podporou tomuto zařízení. Na utkání budou přítomny děti a pracovníci Klokánku. Diváci budou moci podpořit tento projekt také formou Dárcovské SMS.