23. 8. 2009 | Jan Luňáček

Stadion má před sebou pátý přípravný zápas

Druholigový tým litoměřického Stadionu odehraje toto úterý již svůj pátý přípravný zápas. Po dvou porážkách, jedné výhře a jedné remíze se utká na ledě v Lovosicích právě s "remizujícím" soupeřem z Klášterce nad Ohří. Jak se litoměřickým hokejistům povede tentokrát?

Trenérské duo Tvrzník – Zuziak v přípravě zkouší a hledá nejlepší adepty do týmu, který začíná v polovině září svou třetí druholigovou sezonu. Podle již odehraných zápasů se dá usuzovat, že kádr týmu je stabilizovaný a přípravné zápasy budou sloužit především k rozehrání a sehrání jednotlivých útoků.

Fanoušky hokeje zveme na zimní stadion do Lovosic v úterý 25. srpna od 18.30 hodin. Vstup je zdarma.

K přípravnému zápasu nastoupí tým HC Stadion Litoměřice pravděpodobně v této sestavě:

Volke (Davídek) - Kolbaba, Kouba, Musílek, Macek, Hillmich, Kaltenböck, Svoboda - Šnajdr, Slížek, Horčička - Procházka, Hlusička, Buďa - Bacovský, Zuziak, Bauer - Petrus, Veverka, Myšík

Na serveru Onlajny.cz můžete sledovat změny stavu.