1. 11. 2008 | Michal Sabó

Stadion čeká derby v Roudnici

Hráči i diváci se letos dočkají prvního derby. V neděli 2.11. se v Roudnici utkají Litoměřičtí s tamním mužstvem o tři body za výhru, která bude mít pro oba soupeře cenu zlata vzhledem k jejich aktuálního postavení v tabulce. Zajímavý bude jak souboj hráčů na ledové ploše, tak rovněž členů fanklubu na tribuně. Ti se jistě postarají o vytvoření vynikající hokejové atmosféry. Celé střetnutí začne v 17,00.

Litoměřičtí v minulém utkání napravili své nevydařené vstupy do utkání, ovšem opět to nevedlo k celkovému vítězství. Předvedli však kvalitní výkon, který dal z části zapomenout na minulé nezdary a přinesl o něco více optimismu než-li po dosavadních utkání. Pro příští zápas bude klíčová zodpovědná hra ze zadních řad a pokud hráči vše splní, tak pouze vzrostou naděje na úspěch.

Ani mužstvo Roudnice se neprezentovalo v zápase proti Benešovu nikterak špatným výkonem. Naopak jeho hráči dlouho sahali alespoň po bodu. V poslední třetině však Benešovští zabrali a Roudnici opět sebrali naděje na vítězství. V příštím utkání budou Roudničtí postrádat brankáře Radka Fialu, který byl povolán do Českých Budějovic. Při derby je povede nový zkušený trenér Jan Svitavský, který prošel například mládežnickými výběry Chomutova a Litvínova a nyní si od něj v Roudnici slibují zlepšení současné situace.

Máte-li v plánu podpořit mužstvo Stadionu Litoměřice přímo osobně na stadionu v Roudnici, nezapomeňte na možnost využít vstupenku z tohoto utkání při nejbližším domácím duelu s Kobrou Praha. Pokud totiž vstupenku předložíte 9.11. u pokladny zimního stadionu v Litoměřicích před utkáním, nemusíte ten den vstupné platit a utkání tak máte zdarma.