18. 3. 2014 | Miroslav Kejmar

Shrnutí výsledků mládeže 13.-16. 3. 2014

Sezóna pro většinu mládežnických týmů Stadionu Litoměřice vyvrcholí o víkendu 21.-23.3., ale junioři a páťáci ukončili sezónu už tento víkend. Junioři završili své vystoupení v první lize dvěma výhrami nad jasně postupujícím Kladnem a v neděli nad Popovicemi. Junioři po velmi dobrých, ale občas kolísavých výsledcích, skončili na třetím místě tabulky a udělali tak nejlepší výsledek Stadionu v novodobé historii v této kategorii. Pátá třída vyjela na poslední zápas na Kladno, kde bohužel padla po velmi dobrém výkonu. Mladší dorost podlehl Mělníku navzdory tomu, že se mu v poslední době daří. Osmáci narazili na dva celky z hlavního města Prahy, jenže žádného z nich nebyli schopni obrat o body. Šestá třída vyjela společně s osmou třídou do Prahy na zimní stadion Hvězdy Praha. Ani jim se ale nepodařilo dosáhnout na body, a tak jeli mladí hokejisté z hlavního města bez bodu. Sedmáci se vydali na Kladno, kde ale utrpěli porážku o čtyři branky. O velmi dobré výsledky nejmenší hokejisté Stadionu, když druháci deklasovali Klášterec a Děčín a prvňáčci ve vypjatém derby porazili Ústecké Lvi. .

Junioři

14. 3.

PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice 3:5 (Kolíček, Zajan, Šindelář, Ransdorf, Brandejský)

16. 3.