1. 2. 2016 | Vojtěch Martinek

Shrnutí výsledků mládeže - 1. 2. 2015

Jako každý pondělní večer pro vás máme i tentokrát přichystané výsledky zápasů mládežnických kategorií Stadionu z uplynulých sedmi dnů. Začneme s juniory, na které čekaly dva venkovní zápasy v Praze a v Mostě. Zatímco pražské Hvězdě podlehli 4:5 po samostatných nájezdech, tabulkově poslední Most deklasovali 7:2. Starší dorost odehrál pouze jeden zápas, a to v pátek proti Marianským Lázním, kterým v Kalich Areně podlehl 2:3. Podle představ kouče Martina Tvrzníka rozhodně neskončil sobotní zápas mladšího dorostu s chomutovským céčkem -- ten skončil za stavu 1:7. Osmá třída měla v minulém týdnu bilanci jedné výhry a jedné porážky. Nejprve v pátek padla 2:7 s Chomutovem, avšak v sobotu si spravila chuť na Děčíně, který porazila 4:0. Šesťáci z jejich duelů s Chomutovem a Děčínem vyšli obdobně -- na Piráty nestačili 5:9 a v divoké přestřelce přetlačili děčínské Medvědy 12:9. Páťákům se nepovedl zápas s Ústím, se kterým prohráli 1:9. Nejmladší hokejisté Stadionu v pátek remizovali s Roudnicí 4:4 a o den později zdolali ústecký Slovan 3:4. V letošním ročníku Krajské ligy přípravek Ústeckého kraje jsou tak stále neporaženi.

JUNIOŘI
29.1.: HC Hvězda Praha - HC Stadion Litoměřice 5:4sn.
31.1.: HC Most - HC Stadion Litoměřice 2:7

STARŠÍ DOROST