31. 5. 2016 | Vojtěch Martinek

Shrnutí prvního setkání s fanoušky

Poslední květnový den se v Litoměřicích nesl ve znamení změn. V úterý večer se v Kalich Areně sešli zástupci vedení Stadionu s fanoušky a nastínili jim směr, kterým se klub plánuje v příští sezóně ubírat. Pro ty, kteří se nemohli tohoto setkání zúčastnit, jsme připravili krátké shrnutí, které najdete v tomto článku.

Klub vyslyšel žádosti fanoušků a v příští sezóně se tak návštěvníci ligových zápasů mohou těšit na moderátory a přestávkový program, jehož obsahem budou i soutěže. „Momentálně máme domluvené dva kvalitní moderátory s tím, že se budou střídat. To nám umožní pořádat o přestávkách soutěže pro diváky, s cenami buď z dílny klubu nebo od našich partnerů," uvedl na toto téma generální manažer klubu Jan Fišera. Nevyloučil ale ani možnost, že by se nějaké zápasy musely obejít bez účasti moderátora.

Zajímavé věci čekají na fanoušky v létě. Spolu s přípravnými zápasy by se měl v srpnu uskutečnit i komentovaný trénink, kdy jeden z trenérů provede přítomné diváky každodenní rutinou hráčů na ledě. Zhruba v této době by měly být spuštěny i nové webové stránky klubu.

Změny se dotknou i výše vstupného. „V tuto chvíli se kloníme k myšlence zavedení jednotného vstupného ve výši šedesát korun, namísto tradičních sedmdesáti a čtyřiceti, jako tomu bylo v předešlých ročnících."

Na schůzi se mluvilo i o aktuální sestavě kádru, včetně prozrazení jména nejnovějšího přírůstku do kališnických řad. To bude ale širší veřejnosti odtajněno až zítra.