21. 9. 2015 | Vojtěch Martinek

Shrnutí mistrovských zápasů mládeže - 21.9.2015

Další týden je za námi a s ním i několik mistrovských zápasů mládežnických kategorií Stadionu. Starší dorost těsně vyhrál v Sokolově a v neděli doma rozstřílel Mariánské Lázně 12:3. Mladší dorost zůstává po pátečním zápase s Kralupy nad Vltavou stále neporažen. Osmá třída v minulém týdnu moc úspěchu nenašla - ve středu nedosáhla na vítězství na ledě Kladna a o víkendu dvakrát doma těsně podlehla Mannheimu. O třídu nižší hokejisté zavítali v sobotu na led Loun, avšak odjeli s prázdnou. Šestá třída pomstila porážku jejich starších kolegů a ve středu na ledě Kladna zvítězila 6:4, ze dvou víkendových domácích zápasů proti Mannheimu si následně připsala jednu výhru. Nejmenší hokejisté Stadionu tento týden zůstali bez úspěchu.

Pátá třída

Středa, 16.9.: HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem 0:15

Sobota, 19.9.: HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice 12:0

Šestá třída

Středa, 16.9.: PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice 4:6

Sobota, 19.9.: HC Stadion Litoměřice - Jungadler Mannheim 3:11 (Střelci: Plos, Čech, A. Hamr)

Neděle, 20.9.: HC Stadion Litoměřice - Jungadler Mannheim 3:1 (Střelci: Plos 2x, D. Hamr)

Sedmá třída

Sobota, 19.9.: HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice 9:3

Osmá třída

Středa, 16.9.: PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice 8:7 (Střelci: Sarnovská (3x), Landa (2x), Mynařík, Krocker)

Sobota, 19.9.: HC Stadion Litoměřice - Jungadler Mannheim 1:2 (Střelec: Krocker)

Neděle, 20.9.: HC Stadion Litoměřice - Jungadler Mannheim 2:3 (Střelci: Mynařík, Krocker)

Mladší dorost

Sobota, 19.9.: HC Stadion Litoměřice - HK Kralupy nad Vltavou 6:2 (Střelci: Matička (2x), Rubeš (2x), Neudeker, Damašek)

Starší dorost

Pátek, 18.9.: HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Stadion Litoměřice 0:1 po sn.

Neděle, 20.9.: HC Stadion Litoměřice - HC Mariánské Lázně 12:3