6. 5. 2011 | Klub

Prodej permanentních vstupenek startuje v pondělí 16. května

V pondělí 16. května začne prodej permanentních vstupenek na recepci Kalich Areny. Od 16. do 31. května budou moci majitelé permanentních vstupenek z minulé sezóny vyměnit své staré karty za nové, od 1. 6. začne volný prodej. V článku najdete ceny vstupného a další podrobnosti pro letošní sezónu.

Druhá polovina měsíce května bude určena pouze majitelům loňských „permic“. Ti budou moci využít předkupního práva a po předložení vstupenky z minulé sezóny zakoupit kartu se stejným číslem a se stejným místem k sezení, či si sedačku změnit.

Od 1. 6. bude probíhat volný prodej pro ostatní zájemce.

Vzhledem k přihlášení se k DPH došlo ke zvýšení ceny vstupného. Fanouškům děkujeme za pochopení situace.

Ceník:

Permanentní vstupenka                                                              1 200,- Kč

Platí na všechna domácí mistrovská i přípravná utkání, majitel si může zarezervovat sedadlo na celou sezónu.

Jednotlivá utkání - dospělí                                                         70,- Kč

Jednotlivá utkání – děti do 15 let, důchodci, ZTP               40,- Kč

Přípravná utkání – jednotné vstupné                                   30,- Kč

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Předem děkujeme fanouškům za nákup permanentních vstupenek, kterým podpoří svůj klub!