25. 10. 2008 | Alexandr Stys

Pro body do Klatov

Litoměřičtí hokejisté v desátém kole druhé hokejové ligy zajíždějí na led Klatov, týmu ze středu tabulky. Po úterní porážce na domácím ledě proti Vajgaru Jindřichův Hradec se tým trenérů Tvrzníka a Svobody bude snažit přivézt body z Klatov, které si v minulém kole odvezly 2 body z Benešova, kde vyhráli až po samostatných nájezdech. Ani jeden z týmů nemá vyrovnané výkony v letošní sezoně a zápas bude vyrovnaný

Klatovy mají sérii třech vítězství za sebou a budou se snažit využit výhodu domácího prostředí a velké podpory fanoušku. Soupeř má kvalitní kádr, který odvádí dobrou práci a dokazuje to na výsledcích. Poslední utkání soupeře také ukázalo, že Klatovy jsou bojovný tým a lehce se nevzdávají. Avšak tým trápí různá zranění a změny v kádru.

Stadion Litoměřice zatím zažívá divokou sezonu, kdy velmi kvalitní výkony nejsou vidět na výsledcích. Úterní utkání nabídlo skvělý začátek zápasu, kdy domácí už vedli 2:0, ale soupeř se nevzdal a několika góly strhnul vedení ve svůj prospěch. I přesto, že Litoměřičtí dotáhli zápas na rozdíl jediného gólu utkání nevyhráli. Stadion se může opět spolehnout na ostrostřelce Procházku s Buďou a brankáře Volkeho kteří vedou svůj tým vstříc vyšším příčkám.

Utkání je na programu 26.10 od 17:00.