26. 3. 2014 | Klub

Přípravka vybojovala zlato v Neratovicích

Nejmladší kategorie, hráči ročníku narození 2007 a mladší, se zúčastnili turnaje v minihokeji v Neratovicích. Pro některé hráče to byl první turnaj v jejich kariéře a zvládli ho opravdu výborně. Postupně se utkali s neratovickými Buldoky, Spartou Praha a Juniorem Mělník a ve všech utkáních s přehledem zvítězili.

V prvním zápase se utkali s domácími hráči a od začátku nebylo pochyb o jejich vítězství, skore se zastavilo na výsledku 12:0. V druhém utkání narazili na stejně staré sparťany. Po vyrovnaném začátku postupně přidávali branky do sparťanské sítě a konečný výsledek byl 9:2. V posledním utkání naši hráči narazili na dosud také neporažený Mělník, a pomyslné finále zvládli opět na výbornou. V kvalitním utkání vyhráli 7:2 a zaslouženě si pověsili na krk zlaté medaile, Tobiáš Tvrzník byl zároveň vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Všem hráčům náležím pochvala za skvělou reprezentaci klubu a rodičům dík za skvělé povzbuzování po celou dobu turnaje.

Sestava HC Stadion: Tvrzník- Míček, Šenková, Ransdorf, Tomčal, Pojezný, Čellenyuk, Zeithaml, Bursa, Nádvorský