Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

před 13 hod. Semifinále I. ligy - Kladno se letos do Tipsport extraligy nevrátí, nezvládlo totiž sedmé čtvrtfinále s Jihlavou. Semifinálové dvojice tvoří Chomutov s Jihlavou a České Budějovice s Třebíčí. Vítězové těchto sérií budou bojovat v baráži s posledními dvěma týmy z Tipsport extraligy.

15.2.2015, 17:55 Bílek na Slovensko - Vítězslav Bílek dohraje letošní sezónu ve slovenské extralize za Martin.

10.2.2015, 19:24 Výjezd do Benátek - Fanklub HCS ve spolupráci s vedením klubu pořádá výjezd na třetí zápas předkola play-off! DOPRAVA ZDARMA! Kdo má zájem podržet naše kluky v boji o vítězství na Benátském ledě, má šanci! Stačí potvrdit svou účast na tel. čísle 777988049. Autobus se vypravuje od počtu 30 fanoušků z parkoviště vedle pravého horního vchodu do arény, odjezd 12.2 v 15:30 hodin.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice