Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

17.5.2015, 11:16 Zápas MS o bronz - Poslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.

14.5.2015, 11:32 Lístky na MS - Zažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.

30.4.2015, 12:15 Síň slávy otevřena - Český hokej slavnostně otevřel svou kamennou Síň slávy v ulici Českomoravská v Praze. Najdete v ní vše o historii, současnosti, hokejových legendách i největších úspěších českého hokeje. Více na www.sinslavycslh.cz.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice