pondělí 8.2., 18:00
HC Slavia Praha VS. HC Stadion Litoměřice

Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
SLA
VS.
LTM

Aktuality

1.2.2016, 09:28 Jank do Třince - Obránce HK Bohumil Jank odchází do Třince. Byly mu tak ukončeny střídavé starty do Stadionu.

31.1.2016, 13:15 Hlasování Sympaťák WSM Ligy - Fanouškovská anketa o největším sympaťákovi druhé nejvyšší soutěže vrcholí. Podpořte svého oblíbeného hráče. Hlasování ZDE.

18.12.2015, 11:59 Sympaťák WSM Ligy - Zapojte se do projektu Sympaťák WSM Ligy, který probíhá ve spolupráci agentury BPA, ČSLH, společnosti WSM, firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Podpořte svého oblíbeného hráče! Hlasování ZDE.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice