Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

4.5.2016, 14:12 Birner na MS - Odchovanec Michal Birner si prodlouží sezónu, ve které získal s Libercem mistrovský titul. Premiérově totiž okusí atmosféru mistrovství světa, které začíná v pátek 6. 5. v Rusku.!

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice