úterý 2.8., 11:00
BK Mladá Boleslav VS. HC Stadion Litoměřice

Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
MBL
VS.
LTM

úterý 2.8.2016, 11:00

Aktuality

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice