Přichází Jan Kloz, Lapšanský se stěhuje do Ústí

Klub | 10.12.2012 | Aktuální zprávy

Do týmu Stadionu přichází z Ústí n. L. srdcař Jan Kloz. Ten v Litoměřicích v předchozích sezónách nastupoval a vždy zapůsobil svým bojovným přístupem nejen na fanoušky. Do Ústí naopak odchází útočník Adam Lapšanský.

"Klozák" se poprvé představí ve středu na mosteckém ledě. Obě strany se prozatím dohodly na hostování do konce ledna 2013.

V jednom týmu se tak sejde s Martinem Tvrzníkem a Robinem Malým, tedy se spoluhráči z postupové sezóny 2009 / 2010.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

16.4.2014, 07:03 ČR - Norsko - Již dnes od 19:00 sehraje národní tým další přípravné utkání před mistrovstvím světa. V Havlíčkově Brodě čeká svěřence Vladimíra Růžičky Norsko. Online přenos můžete sledovat zde.

15.4.2014, 07:57 Sparta končí - Na rozdíl od Lva se Sparta Praha do finále nepodívá. V rozhodujícím sedmém semifinálovém utkání podlehla brněnské Kometě a končí na třetím místě. V dresu Komety se daří litoměřickému rodákovi Tomáši Svobodovi, který patří s českolipským Vojtěchem Němcem k tahounům týmu.

11.4.2014, 07:37 Lev ve finále KHL! - Partnerský klub LEV Praha postoupil do finále KHL. Postupovou branku proti Jaroslavli vsítil litoměřický odchovanec Michal Birner. Druhou přihrávku na vítězný gól si připsal Niko Kapanen. Do utkání zasáhl také útočník Jakub Matai, součástí týmu jsou i Spencer Humphries, Lukáš Cingel či Jan Lukáš.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice