3. 8. 2011 | Alexandr Stys

Poprvé na domácím ledě proti Klášterci nad Ohří

Další přípravný zápas, tentokrát na domácím ledě sehrají hokejisté Stadionu Litoměřice s Kláštercem nad Ohří. Po včerejším neúspěšném vstupu do přípravy s týmem Kadaně budou chtít svěřenci trenerů Setíkovského a Trzníka poprvé vyhrát a předvest se před domácímu fanoušky.

Na úvod přípravy sehráli hokejisté Litoměřic utkání na ledě SK Kadaň, soupeř třemi rychlými goly v první třetině ukázal,že na domácím ledě nerád prohráva. Hráči Stadionu dlouho hledali recept na vstřelení branky ale bohůžel se jim to nepodařilo ani v následujících dvou třetinách. Naopak domácí ještě přidali ve 3.třetině dvě branky a vyhráli jednoznačně 5:0.

Litoměřičtí nastoupili s deseti nováčky v týmu, treneři dali šanci mladým hráčům a někteří z nich se jim náležitě odměnili velmi dobrým výkonem na ledě. V brankoviští se také vystřídali oba brankáří, jak velezkušený Dušan Salfický tak i nadějný mladík Michal Meravý, který příšel na hostování ze Slavie Praha.

Naopak tým Klášterce na Ohří sehraje teprve prní přípravný zápas této sezony. Podle slov trenera Michala Jägera se týmu povedla první část letní přípravy a s výkonem svých svěřencu je spokojený. Mezi nové posily patří Jindřich Růžek z Kobry Praha nebo Lukáš Tenkáč, který se vratil z Něměcka.

Zápas začína 4. srpna od 18:00 na zimním stadionu v Litoměřicích. Pro ty,kteří nebudou moci dorazit přímo na utkání bude přpraven podrobný on-line přenos.