9. 1. 2014 | Klub

Na Benátky s plyšákem

Chcete potěšit děti z dětských domovů? Máte skvělou příležitost. V sobotu 11. 1. 2014 se v Kalich Areně koná Zábavné odpoledne pro dětské domovy, které vyvrcholí večerním zápasem s Benátkami. Po prvním vstřeleném gólu domácích můžete na led hodit vámi doneseného plyšáka. Toho si poté děti seberou a vše bude předáno do dětských domovů.

V sobotu 11. 1. 2014 pořádá Dětský domov a Školní jídelna Litoměřice ve spolupráci s HC Stadion Litoměřice Zábavné odpoledne na ledě pro dětské domovy. Akce se zúčastní 5 dětských domovů (Litoměřice, Česká Kamenice, Dlažkovice, Dubá - Deštná, Žatec), které budou od 11 hodin soutěžit v Kalich Areně.

O děti a zábavu na ledě se postarají zejména hráči HC Stadion Litoměřice, kteří mají také v plánu uspořádat pro děti prohlídku stadionu a odpovědět na otázky od fanoušků hokeje. Občerstvení zajistí DD Litoměřice, který se po skončení soutěže spolu s ostatními dětskými domovy vydá na oběd do Dětského domova Litoměřice. Tímto akce zdaleka nekončí. Od 17:00 jsou děti pozvány na hokejový zápas HC Stadion Litoměřice – HC Benátky nad Jizerou, kde se v úvodu spolu s litoměřickým týmem předvedou a tím zahájí hokejový zápas.

Na utkání si diváci mohou přinést plyšáky, které po první brance vstřelené domácím týmem vhodí na ledovou plochu. Ty pak budou předány dětem z již zmíněných dětských domovů. Po skončení zápasu je pro děti také připravena autogramiáda.

Celý organizační tým věří, že akce bude mít velký úspěch a stane se každoroční tradicí.