29. 11. 2010 | HC

Mládež: Souhrn výsledků za minulý týden

Přinášíme Vám souhrn výsledků našich mladých hokejistů za uplynulý týden. Žákovská liga, mezi kterou patří mužstva páté, šesté, sedmé a osmé třídy, odehrála další kolo, ve kterém byl našim hokejistům soupeřem HC Most. Třetí a čvrtá třída porazila mladíky z HC Chomutov. Nedařilo se starším dorostencům, kteří na domácím ledě nestačili na Kobru Praha a Třemošnou. Více uvnitř článku.

3. třída

Neděle 28. 11. 2010

HC Stadion Litoměřice – HC Chomutov 14:10

I. zápas 6:3

Branky Stadionu: Novotný Radek 2x, Hozák Jan 2x, Krocker Marek 1x, Lečbych Pavel 1x

II. zápas 8:7

Branky Stadionu: Bartoníček Jiří 5x, Plos Lukáš 2x, Lečbych Lukáš 1x

4. třída

28. 11. 2010

HC Stadion Litoměřice – HC Chomutov 4:3

Třetiny (0:2, 1:0, 3:1)

Branky (asistence): Apeltauer (Sarnovská, Smola), Froněk (Kratochvíl), Froněk (Černohorský), Gunther

Komentář:

V první třetině jsme se i přes šance na vstřelení gólu střelecky neprosadili, zato soupeř ano a po třetině vedl 2:0. Ve druhé třetině jsme byli ještě aktivnější. Dostávali se před branku soupeře, ale gólově se prosadil pouze Apeltauer, asistence si připsali Sarnovská a Smola. V poslední části hry jsme ještě přidali na bruslení a důrazu. Netrvalo dlouho a po přihrávce Kratochvíla se prosadil Froněk. Ten nás po chvíli další brankou (nahrával Černohorský) dostal do vedení. Na dvoubrankový rozdíl zvyšoval po samostatné akci Gunther. V samém závěru jsme ještě jednou inkasovali, ale i tak jsme slavili zaslouženou výhru. (autor: Rubeš Václav)