16. 9. 2014 | Alexandr Stys

Litoměřice čelí těžkému soupeři. Ve středu je čeká duel na ledě Třebíče

Ve čtvrtém ligovém kole se hokejisté Stadionu Litoměřice utkají s Horáckou Slavii Třebíč na ledě soupeře. Momentálně první tým tabulky zatím ve třech kolech neztratil ani bod, a tak se dá očekávat opravdu napínavý souboj obou kvalitních družstev. O tom zda domácí potvrdí svojí skvělou formu nebo zda Litoměřice vyloupí MANN HUMMEL Arenu se dozvíme ve středu 17. Září od 17:30.

SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice

Údaje před
4. kolem

Porovnání
v 1. - 3. kole
3-0-0-0
celková bilance
2-0-0-1
1.
postavení v tabulce
3-4.
skóre
získané body
Miroslav Holec(2+5) - 7 b.
nejproduktivnější hráč

• Havířov - Třebíč 2:4
  • Třebíč - České Budějovice 5:3
  • Prostějov - Třebíč2:4

Třebíč před sezónou nalákala hodně zvučných jmen. Mezi ně bezesporu patří Jakub Bartoň či Matěj Pekr. Oba hráči dlouhou dobu působili v nyní jíž extraligové Olomouci. Bartoň jako bývalý kapitán Kohoutů vyztuží defenzivní řady Horácké Slavie, Pekr doplní útočné řady. Ofenzívu má letos Třebíč opravdu velmi silnou. Díky spolupráci s brněnskou Kometou můžou Bíle hvězdy stále očekávat zvučné posily nebo talentované mladé hráče.

S příchodem nového trenéra Jiřího Mičky od havlíčkobrodských Rebelů tým získal dalšího zkušeného útočníka Lukáše Havla. Havel v minulé sezóně odehrál nejvíce zápasů právě za Rebely, kdy si připsal 35 kanadských bodů (21G+14A). Nejproduktivnějším hráčem mužstva je zatím se sedmi body Miroslav Holec (2G+5A), který je rovněž i nejšikovnějším nahrávačem Třebíče.

3. kolo z pohledu obou celků

• LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
    Branky a nahrávky: 25. Kajaba (Roupec, Indra), 38. Kajaba (Stejskal) – 11. Burian (Bartoň, Holec), 28. Čuřík (Holec, Zdráhal), 34. Burian, 42. Bartoň (Holec, Čuřík).
    Sestava Třebíče: Štůrala – Dujsík, Zdráhal, Dlapa, Bartoň, Přibyl, Jaroš, Malena – Čuřík, Paták, Erat, Dolníček, Holec, Pekr, Čech, Vodný, Burian, Havel, Králík, Juráň.
  • HC Stadion Litoměřice 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
    Branky a nahrávky: 9. Švagrovský (Chlapík), 45. Chlapík (Švagrovský, Novák), 56. Švagrovský (Míka, Novák).
    Sestava Litoměřic: Král – Krstev, Bílek D., Míka, Plášil, Šulc, Mikliš, Špelda, Kolář – Bílek V., Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Chlapík – Ondráček, Procházka, Doležal T. – Doležal Z., Schwamberger, Antončík.