4. 9. 2012 | Alexandr Stys

Litoměřice čeká poslední přípravný duel, venku proti Benátkám

Letošní příprava pro litoměřický tým skončí utkáním proti prvoligovým Benátkám n. Jizerou. Prozatím oba celky sehráli deset utkání a mají shodnou bilanci sedm výher a tři porážky. Utkání se hraje ve čtvrtek 6. září od 18:00 na zimním stadionu v Benátkách.

Letošní přípravu začali hokejisté Stadionu Litoměřice sérii pěti výher, poté svěřenci trenérů Vrzala a Tvrzníka okusili první hořkost porážky na ledě ústeckých Lvů. Ke konci srpna se Stadion také zúčastnil turnaje o pohár primátora města Most, na kterém se postupně utkal s německým týmem Rapaces de Gap , německým celkem Eispiraten Crimmitschau a domácím Mostem. Kališníci s jednou výhrou a dvěma porážkami obsadili třetí místo. Poslední domácí přípravné utkání Stadion sehrál opět proti Mostu. Soupeř dokázal krok s Litoměřicemi pouze dvě třetiny, v té třetí domácí zaznamenali čtyři zásahy a vyhráli 5:1.

Benátky zahájily přípravu sérii tří výher. Postupně zdolaly Královské Lvy z Hradce Králové 4:2, poté Rebely z Havlíčková Brodů přestřílely vysoko 6:1 a do třetice si poradily s berounskými Medvědy 2:1. První porážka přišla až v zápase proti extraligovým Bílým Tygrům z Liberce 1:4. Oproti litoměřickému celku Benátky dokázaly zkrotit ústecké Lvy a vyhrát 5:4. V posledním utkání si mužstvo od Jizery připsalo další výhru nad Hradcem a to 2:0.

Sestava soupeře v posledním zápase:

Vošvrda (Stejskal) – Štich, Moravec, Kolmann, Pabiška, J. Říha, Ulrych, Šimek, Kajínek – Klimt, Skořepa, Vlach – Král, Kopic, Jech – Miškovský, Bortňák, Skalický – Chlapík, Vařecha, Liška.

Utkání se hraje ve čtvrtek 6.9 od 18:00 na zimním stadionu v Benátkach n. Jizerou. Pro ty, kteří nebudou moci dorazit na utkání bude připraven tradiční on-line přenos.