21. 2. 2015 | Miroslav Kejmar

Juniory čeká dlouhá cesta do Sokolova

V pátek si junioři zajistili postup do vyřazovacích bojů a teď už můžou s chladnou hlavou "dohrát" poslední tři utkání. To první je čeká na ledě Karlových Varů B, které se pohybují na hranici postupu do play off. Energetici B tak určitě nebudou lehkým soupeřem, který odevzdá body zadarmo. Právě naopak budou chtít o to víc získat tři body pro sebe a postoupit do další fáze Ligy juniorů. Utkání začíná v neděli od 17 hodin.

HC Karlovy Vary B- HC Stadion Litoměřice

• Havlíčkův Brod - Karlovy Vary B 0:7
  • Písek - Karlovy Vary B 7:4
  • Karlovy Vary B - PZ Kladno 7:5

První utkání hrané v Kalich Aréně lépe zvládly Litoměřice, ale v závěru zápasu se musely strachovat o výsledek. Energetici B mocně dotahovali, avšak vyrovnat nedokázali. Druhý zápas se hrál na ledě Karlových Varů B a byla to přetahovaná až do samotného konce, kde se nakonec radovali domácí, kteří vstřelili o jedinou branku víc. Třetí a zatím poslední utkání se hrálo v Litoměřicích a celou dobu byl favorit jasný. Kališníci během prvních minut vedli 3:0 a náskok si pohlídali až do konce.