4. 9. 2011 | Michaela Luňáčková

Doma proti Berounu

Přípravné zápasy už jsou pomalu u konce a na litoměřické hokejisty čekají poslední dvě utkání na domácím ledě. Trochu netradičně v pondělí 5. září se utkají od 18:00 s berounskými medvědy. K dispozici bude samozřejmě i on-line přenos.

Berounu se v přípravě příliš nedaří. Prohrál oba zápasy s Kadaní, podobně jako Litoměřičtí, i když poměrně smírnějším skóre (0:2 a 1:2), dále nezabodovali ani proti Chomutovu, který si zřejme otevřel střelnici a Berounu dal porci 0:7 a 5:7. S Mostem (4:3 a 3:4) a Benátkami (0:1 a 1:0) uhráli jeden vítězný a jeden prohraný zápas. Suma sumárum je to šest prohraných a dva vyhrané zápasy, a to vždy jen tím nejtěsnějším rozdílem. Se Stadionem odehrají jen jeden přípravný zápas, na odvetu si tedy počkáme až do hlavní sezony.

Do branky Berouna se staví Dominik Furch, občas ho zaskočí Daniel Kareš. Berounští střelci se zatím moc neprosazují, ve třech zápasech z osmi nevstřelili ani gól.

Litoměřičtí mají za sebou již deset přípravných utkání ve vyrovnaném poměru pět výher a pět proher. Za rámeček si jistě nedají prohrané zápasy s Kadaní, kdy obě utkání skončila kontumačním výsledkem 5:0. O poznání lépe si vedli proti druholigovému Klášterci nad Ohří (4:3 a 2:1sn) a nováčkovi první ligy Mostu (4:3 a 5:4sn).

Poslední utkání hrané v Benátkách se Stadionu moc nepovedlo, když odjížděl s nelichotivým výsledkem 1:5. Litoměřičtí ostrostřelci si tak jistě budou chtít spravit chuť a potěšit oko fanouška přesnými zásahy do soupeřovy svatyně.

Nezapomeňte, tentokrát netradičně v pondělí tradičně od 18:00 v Kalich Areně.