23. 10. 2011 | Jakub Šperk

Do Kalich Areny se blíží Medvědi z Berouna

Druhá čtvrtina soutěže je v plném proudu a Stadion tentokrát čeká celek, který je na průběžném 6. místě tabulky. Zápas s HC Berounskými Medvědy začne v pondělí 24.10. od 18:00. Pro zájemce budou připraveny onlajny.

Reparát s Hradcem vyšel, s Olomoucí už ne. Za Stadion se poprvé objevil v bráně Petr Přikryl a chytal velmi dobře. Ovšem bez gólů se nevyhrává a to byl přesně případ tohoto zápasu. Stadion se v zápase neprosadil, zatímco Olomouc se prosadila dvakrát a zaslouženě vyhrála.

V rámci 14. kola zajel Beroun do Jihlavy. Ta na domácím ledě tuto sezónu ještě neprohrála a nehodlala to měnit. Střely na branku byly vyrovnané 32:32 a zápas také. Ovšem Jihlava dala o gól víc a tak si udržela domácí neporazitelnost výsledkem 3:2.
V dalším utkání zajela do Berounu Kadaň. Tu jasně Beroun přehrál a ke konci už moc problémů neměl. Hosté se chtěli spíše prát, než vyrovnat a tak Beroun zvítězil 5:3.

Bodování Stadionu stále vládne Hašek s desíti body za 6 gólů a 4 asistence. Na straně Berouna je na tom nejlépe David Švagrovský. Ten má za 15 zápasů 14 bodů, z toho 6 za góly. Drží si tak téměř bod na zápas.

V bráně Berouna vládne Dominik Furch s úspěšností 93,56%, ale ten v neděli odehrál zápas se Slavií a je tak pravděpodobnější, že nastoupí Robert Slipčenko s úspěšností 90,82%. Na straně Stadionu si druhý zápas v barvách kališníků nejspíše odchytá Petr Přikryl, který má za 7 zápasů v první lize úspěšnost 91,30%.

Litoměřice samozřejmě v zápase s Olomoucí trápila koncovka. Najde Stadion recept na Beroun? To uvidíme v pondělí od 18:00.