23. 8. 2010 | Michaela Luňáčková

Dalším soupeřem je Litvínov

V úterý 24.8.2010 čeká na hokejisty litoměřického Stadionu další velice těžký soupeř. Po zápase se Slavií Praha se utkají s dalším extraligovým týmem, a to HC Benzinou Litvínov. Zápas se hraje na litvínovském zimním stadionu od 10 hodin.

Litvínov v loňském ročníku O2 extraligy pod vedením trenérské dovjice Kučera - Šlégr obsadil celkově 10. místo ze 14 zúčastněných týmů soutěže (23 výher - 29 proher). Nejproduktivnější trojicí bylo trio útočníků František Lukeš (45) - Viktor Hübl (44) - Robert Reichel (41). V předkole play-off vypadl Litvínov právě s pražskou Slávií 3:2 na zápasy. Letos došlo ke střídání trenérských pozic. Robert Reichel svlékl dres a letos je na soupisce mužstva zapsán jako hlavní trenér.

Litvínovský tým odehrál letos zatím šest přípravných utkání, z toho pouze jedenkrát odešel jako vítěz.

V litoměřickém týmu pokračuje testování hráčů a skládání různých útoků a obranných dvojic. V přípravě si Stadion zatím nevede špatně, poslední odehrané utkání s budoucím soupeřem z Vrchlabí mluvilo výsledkově téměř celý zápas ve prospěch Litoměřic. Nakonec si Litoměřičtí po rychlém obratu odvezli porážku 2:1.

Přípravné utkání můžete sledovat v úterý 24.8.2010 od 10:00 na ZS v Litvínově, nebo prostřednictvím serveru www.hokej-litvinov.cz.