24. 8. 2017 | Barbora Koťová

Kališníci vrací úder, na ledě Benátek zvítězili 2:5

Litoměřicím se v odvetě proti Benátkám nad Jizerou dařilo od samého začátku. Hned v druhé minutě první třetiny se dostal Stadion do vedení zásluhou Jiřího Jebavého. V závěru třetiny přišly ještě další dva góly. Na 0:2 zvýšil David Šesták, pouhou minutu poté se ale domácí dokázali také gólově prosadit a snížili na 1:2. Ve druhé periodě přišlo stejně jako v té první mnoho vyloučení. Tým Benátek využil jednu z přesilových her a srovnal skóre, Litoměřičtí se ale ničeho nezalekli a o pár minut později hostům vedení vrátil Dominik Málek. Ve třetí třetině se náskok Stadionu zvýšil hned o dvě branky. První vstřelil Jan Strejček a o další gól se zasloužil Josef Stříbrný. Litoměřice tak Benátkám nasázely hned pět branek a oplatily jim tak těsnou prohru z minulého vzájemného přípravného utkání.