20. 12. 2016 | Klub

Hokejové Vánoce 2016

Ve středu 21. 12. 2016 se v rámci Vánočních trhů, které pořádá Zahrada Čech, uskuteční od 18:00 také Hokejové Vánoce. Připraveny budou soutěže pro děti i dospělé, fotokoutek a chybět nebudou samozřejmě ani hokejisté "A" týmu Stadionu. Akci bude předcházet lampionový průvod, který organizuje kališnický fanklub.

Sraz účastníků průvodu je v 17:15 na parkovišti u hlavního vchodu Kalich Areny (Zahradnická ulice). Odtud se průvod společně s hudebním doprovodem přesune na Mírové náměstí.

Na Mírovém náměstí bude nejen autogramiáda hráčů, ale bude připraven stánek se suvenýry, které si můžete zakoupit a rovnou nechat od hráčů podepsat. Zajištěn je také fotokoutek, kde se budete moci vyfotit s hokejovými rekvizitami.Plánovaný konec akce je v 19:00.

Všichni věříme, že se akce zúčastní minimálně stejný počet fanoušku, jako tomu bylo v minulém roce.