26. 10. 2016 | Vojtěch Martinek

Sympaťák WSM Ligy 2016/2017

Ve čtvrtek 27. října začne druhý ročník ankety Sympaťák WSM Ligy. Proběhne ve spolupráci Českého svazu ledního hokeje z.s. se společnostmi BPA sport marketing a.s., World Systems Market, Inc., firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje Hokej.cz. Litoměřická redakce se ankety rozhodla nominovat zkušeného útočníka Václava Pletku!

Do ankety bylo nominováno šestnáct prvoligových hráčů. Čtrnáct na základě volby klubových redakcí, další dva dostali divokou kartu od serveru Hokej.cz a od Matouše Venkrbce, jakožto předchozího vítěze. Hlasující budou mít nově možnost udělit tři hlasy.

Hlasování, které proběhne na facebookovém účtu Hokej.cz, skončí 20. ledna. Hráč s nejvíce hlasy získá pamětní plaketu (od eSports.cz), voucher na let letadlem (od WSM) a věcný dar od agentury BPA sport marketing a.s. Ceny budou předány na konci základní části před domácím zápasem týmu vítězného hráče, a to po předchozí domluvě s klubem. Předání se zúčastní zástupci Českého svazu ledního hokeje z.s., BPA sport marketing a.s., společnosti World Systems Market, Inc, a firmy eSports.cz.

Do prvního ročníku se zapojilo 7 076 hlasujících. Vítězem se stal Matouš Venkrbec z LHK Jestřábi Prostějov.

Nominace

HC Dukla Jihlava – Michal Důras