7. 3. 2016 | Petra Pilbauerová

Shrnutí výsledků mládeže - 7. 3. 2016

Jediné dresy které junioři odteď obléknou už budou pouze ty tréninkové. První březnový týden mimo jiné ukončil jejich letošní sezonu. Ostatní mládežnické kategorie čekají závěrečné souboje, které jim snad přinesou jejich poslední body.

Páťáci dohrávali původně odložený zápas s Děčínem, ze kterého vyvázli s těsnou výhrou. Dalším soupeřem se jim stalo Kladno, které naopak zvítězilo vysoko s přehledem sedmi branek. Šesťáci remizovali s Litvínovem a kladenští o branku unikli i sedmé třídě. Celku z Litvínova se postavili také osmáci, těm ale severočeští soupeři unikli o celých deset branek. Další ťafku jim uštědřily Karlovy Vary, jejichž gólman vyšel ze zápasu s čistým štítem. Mladší dorost rozhodl o osudu Chomutova v samostatných nájezdech a jejich starší soukmenovci sehráli duel s Mostem, ze kterého nevyvázli bez škrábance. Junioři nesehráli závěr své sezony zrovna ideálně. V Klášterci prohráli o šest branek a při nedělním zápase s pražskou Hvězdou skončili vynulováni.

Pátá třída

1. 3.: HC Děčín - HC Stadion Litoměřice, 4:5